PORADNA: domky a zahrada

ZPĚT

Bude-li potřeba upravit terén (betonování aj.), není to započítáno v ceně a bude to účtováno jako vícepráce dle velikosti zakázky. Ceny za montáž platí pouze do vzdálenosti 30 km od regionálního zástupce. Kilometry nad 30 km se započítávají navíc.

ZAHRADNÍ DOMKY:

Domky lze postavit na udusaný štěrk, případně na betonovou desku. Nejdříve se položí podlaha na ní pak domek. Další možností je umístění domku na zemní vruty Krinner, či Bayos. Více o zemních vrutech například zde!SRUBY:

Sruby jsou sestaveny z palubek (severský smrk) a jsou rozděleny podle tloušťky příček - 19 mm, 28 mm, 44 mm. Střecha a podlaha je převážně palubková,u některých je použita deska OSB. (Vše je uvedeno u jednotlivých staveb) Domky lze postavit na udusaný štěrk, případně na betonovou desku. Nejdříve se postaví domek a pak podlaha. Doporučujeme použít podkladovou impregnovanou lištu, která zamezí průniku dešťové vody do vnitřku budovy. U některých domků je lišta součástí dodávky. Dřevo není impregn. ani natřeno.

Pro jejich povrchovou úpravu doporučujeme použít osvědčené barvy BONDEX podle technologického postupu. Neošetřené dřevo časem zešedne a mohou vznikat trhlinky. Pokud má zákazník zájem,lze zprostředkovat případnou montáž našimi zástupci. U jednotlivých typů jsou uvedeny ceny bez víceprací a to do vzdálenosti 30 km od sídla jejich pobočky. Po dohodě lze i na delší vzdálenost. Bude-li potřeba upravit terén (betonování,odkop zeminy aj.), není tato služba započítána v ceně a bude účtována jako vícepráce dle velikosti zakázky zvlášť. Taktéž nejsou započítány práce jako je montáž okapů (nejsou součástí), tak i samotného nátěru stavby.

Domky doporučujeme ukotvit na patky. Lze použít natloukací do terénu nebo zabetonovat patky do základové desky.Tím se sníží riziko převrácení při větrných poryvech,hlavně v nechráněných oblastech. Pro přepravu jsou domky zabaleny v igelitech na paletě, podlaha bývá zpravidla zvlášť.

Doprava je zajištěna soukromým přepravcem po vzájemné dohodě. Při samotném přebírání je nutné prohlédnout neporušenost obalu. Pokud je obal poškozen- provést zápis do přepravní karty řidiče a zjistit případné škody. Zavolat k nám a domluvit se na dalším postupu. Další reklamace nelze uznat.

Pro náročného zákazníka jsou připraveny domky řady Elegant v sekci Luxusní zahradní domky.

Nejmodernější řada zahradních domků s tloušťkou příčky 44 mm.Vyznačují se:

  • veliký vnitřní prostor pro bydlení i práci
  • lepená okna a dveře
  • okna jsou s těsnící páskou a dvojsklem
  • extra masivní střešní trámy a nosníky (zátěž sněhu až 150 kg/m2)
  • možnost použití pevnější střešní krytiny jako jsou tašky


Poznámka: pokud není u oken není uvedeno o jaký druh jde, jedná se o okno pevně zabudované

Výstavba zahradní chaty

Není třeba mít žádných speciálních znalostí ani nemusíte být nijak zruční. Všechny zahradní chaty jsou totiž dodávány včetně zřetelných vysvětlivek, krok po kroku.

Povolení

Doporučujeme zjistit si předem, zda pro výstavbu zahradní chaty ,garáže či dílny je nutno si požádat o povolení. Tohle pravidlo je v každé obci či městě jiné. Rádi pomůžeme zajistit potřebné nákresy. Informace o rozměrech jsou na webových stránkách.

Záruka

Na zahradní chatky, garáže a dílny je poskytována záruka na výrobní a konstrukční vady 5 let (pokud není v návodu stanoveno jinak).

Výrobní informace

Stavby mají rohová spojení,která do sebe skvěle zapadají. - profily s tloušťkou 28 a 44 mm jsou zároveň odolné proti větru,s vyjímkou rohových modelů. - vše je promyšleno do nejmenších detailů,dřevo je skvěle ohoblované a opracované - standartně jsou vybaveny ventilačními rošty.

Základy

Nejdůležitějším bodem pro výstavbu je pomocí vodováhy vytvořit přesné a vodorovné základy. Tím předejdete možnému problému,při kterém vám může podlaha poklesnout,takže nebudou dobře fungovat okna a dveře,taktéž mohou vzniknout škvíry ve stěnách. Důležité je nejprve vykopat 15 - 20 cm půdy,nasypat stavební písek,tento základ srovnat a na závěr umístit dlažbu či betonové hranoly. Základní podlaha musí mimo jiné ležet výše,nežli samotný trávník.

ZPĚT

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení