Recenze

"Dobrý den pane Kruliši,
pokud bych měl hodnotit zakoupený domek (garáž Hugo) tak asi takto:
Pozitiva: 
 super že v byla v ceně základní impregnace
 složeno na paletě cca 2 měsíce - přikryto - nic se nezkroutilo
 stavbu zvládne průměrně zručný člověk
 materiál mě příjemně překvapil - poměrně kvalitní dřevo - minimum suků, žádné praskliny
 spojovací materiál za 1
 do určité míry možnost změn rozvržení a umístění dveří a oken za 1
 jednoduchá montáž
 celkově doporučují v této cenové hladině těžko najdete konkurenci
Negativa:
   trošku se obávám po vlastní instalaci střešní krytiny (šindel), únosnosti střechy v případě větší nadílky sněhu, ale to je řešeno upozorněním v návodu, že se musí odmetat sníh při vyšší nadílce než 5cm sněhu, asi bych volil výhledově silnější krokve pro pocit jistoty, ale je možné, že jsou mé drobné obavy zbytečné uvidíme v zimě pokud bude...."

Petr Lindák

  

 

"Byl jsem nad míru spokojen s přístupem všech, kdo se na realizaci podíleli. Při výběru a vlastním prodeji mi pan Kruliš vždy okamžitě a profesionálně poradil, nebo změnil sestavu a nakonec dokázal kvůli počasí změnit ze dne na den domluvený termín montáže. Samotná montáž proběla bez chyby, chlapi se vždy zeptali jak a co si přeji a za pár hodin stál domek na svém místě. 
Snad jen jednu poznámku: Tento domek (tj. v délce 5,3m) má pobití střechy spojené středem na jedné krokvy. Já jsem s montéry, ve třech řadách na každé straně, palubky přeřízl, napojení je na jiné krokvy a tím došlo k lepšímu svázání střechy. Možná by stálo za zvážení, toto dělat standardně.
Jinak vše na 100% a na mé doporučení si již můj známý, na příští jaro také domek objednal.
Ještě jednou hezký den a možná někdy příště."

František Záveský

  

 

"S domkem jsme velmi spokojeni. Výborná byla i obchodní spolupráce s vaší firmou a následně s montéry."

Ing. Alexandr Nahodil

 

 

"Zahradní domek splnil naše očekávání. Sestavení ve dvou nám zabralo asi 8 hodin. Vyhovovala nám variabilita dílů."

Dostál

  

 

"Pokud jde o Váš produkt - zahradní domek, jsme maximálně spokojeni, velikost plně vyhovuje potřebám pozemku o výměře cca1000m2, pohodlně uskladníme zahradní nábytek, nářadí, květináče atd.. Montáž proběhla bez problémů, střecha a nátěr se neobešel bez pomoci rodiny, vše se zvládlo za tři víkendy a domeček byl plně k využívání. 
Děkujeme, že máte zájem o zpětnou vazbu v této uspěchané době a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků."

Jeřábkovi

 

 

"Dobrý den, pane Kruliši,
zahradní domek máme již zabydlený a předpokládám, že bude dlouho sloužit. Montáž ve dvou lidech probíhala vcelku dobře. Po sestavení jsem byl mile překvapen celkovou tuhostí konstrukce. Na domku se mi líbí variabilita umístění oken a dveří, která umožňuje umístit domek dle svých představ.
Na druhou stranu mě opět zklamaly dveře, které jsou zkroucené, při zavření spodní roh nedoléhá až k rámu a vytváří škvíru. Se stejným problémem jsem se setkal i u domku EKO-LINE zakoupený v roce 2020, ale to se jednalo o domek jiné kategorie, tam se to dá pochopit. U tohoto nového robustního domku mi to přijde škoda, kazí to celkový dojem a radost z domku při každém otevření."

Ing. Pavel Krejčík

 

 

"Pane Kruliši dobrý den ,
v přílohách zasílám pár fotografií .. mé hodnocení vesměs kladné , pár věcí jsem si doupravil :-) ."

Stanislav Klempíř

 

 

"Po prvním zděšení, že domek nikdy nemůžeme dát dohromady, to nakonec dopadlo dobře. Domek je hezký, funkční a velmi prostorný."

Zuzana Maláková

 

 

"Dobrý den, rádi Vám zasíláme fotografie domečku. Jsme velmi spokojeni a máme jen pozitivní zkušenosti s Vaší firmou.  Děkujeme Ledvinovi"

Ledvinovi

 

 

"Komunikace a rychlost dodání předčila naše očekávání. Cena a kvalita domečku je velice dobrá."

Radka Franková

 

 

"Dobrý den,
v příloze zasílám foto našeho zahradního domku, který jsme si u Vás zakoupili. Domek jste nám dodali včetně montáže. S Vaši montáží jsme byli velice spokojeni, vše proběhlo dle domluvy a bez problémů. Zahradní domek jsme si pořizovali pro úschovu jízdních kol a zahradního nářadí, pro tyto účely je pro nás naprosto vyhovující."

Miroslava Kofroňová

 

 

"S domkem jsme velice spokojeni, velice se nám líbí, je příjemné v něm sedět za letních dnů a abychom mohli sedět i za chladných dnů, pořídili jsme domečku
"pláštěnku". Vše ohledně objednávky, montáže proběhlo perfektně a Domky Herold doporučuji z celého srdce."

Lenka Kelucová

  

 

"S domkem jsme spokojeni, protože splnil naše praktické i estetické očekávání, takže super.
Negativa jsou jen ty, že bylo několik dílů poškozeno, zřejmě při nakládce. A jeden díl byl v dodávce dvakrát, ale to je vše.
Dále už jen pozitiva, veškerá komunikace byla velmi rychlá a věcná.
Takže všechny výše uvedené nedostatky byly velmi rychle vyřešeny k naší spokojenosti. A tímto za vše ještě jednou děkujeme."

Hlávkovi

 

"Zkušenost mohu zaslat jedině dobrou, protože už jsem od jiného výrobce stavěl 2 menší domky, které jsem nahradil právě vaším domkem. Ten se mi stavěl lépe. Jenom dle popisu stavby u některých částí by to chtělo možná pro jiné kutili větší detail montáže, protože ne každý to třeba pochopí. Ale to je pouze můj názor. Jinak stavbu jsem zvládl prakticky sám jen s malou výpomocí manželky. Takže super."

Bohuslav Horais

  

 

"Jsem s domkem velmi spokojená, splňuje co potřebuji, je prostorný, dobře vypadá, mám ráda dřevo a vleze se mi tam vše potřebné."

Ema Pešková

 

 

"Se zahradním domkem, který jsme si postavili svépomocí, jsme nadmíru spokojeni - splnil 100% naše očekávání."

Jitka Davídková

 

"Zakoupili jsme dřevěný zahradní domek u této firmy. Vše proběhlo tak, jak má, zboží bylo dodáno v daném termínu. Stavěli jsme sami,2 osoby, podle návodu. Domek je pěkný, slouží svému účelu. Děkujeme Jana P."

Pořická

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení