FAQ

Sebrali jsme pro Vás seznam nejčastěji kladených otázek, na které se snažíme ve stručnosti odpovědět. Pokud však máte dotaz na který v této sekci nebylo zodpovězeno, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jak postavit zahradní domek?

Všechny prodávané zahradní a nářaďové domky, garáže obsahují český montážní návod k sestavení. Veškeré jednotlivé díly mají přesně danné místo. Šikovný montér dokáže zahradní domek sestavit za 1-2 prac. dny. Pokud i přesto si na montáž zahradního domku netroufáte,nabízíme možnost odborné montáže.

Provádíte zemní práce?

Zemní práce jsou mimo náš obor, proto tyto práce neprovádíme. Základy pro zahradní domek jsou v režii zákazníka. Zákazník může připravit podklad svépomocí, nebo například za pomoci odborné firmy.

Jaký základ doporučujete?

U menších zahradních nářaďových domků postačí udusaný štěrk a vyskládané betonové dlaždice. U větších zahradních domků, obecně 3x3 metry a více doporučujeme zvolit jako základ betonovou desku, či zámkovou dlažbu. Vždy je důležitá rovina a pevnost základu, tak aby si rovinu udržel i do budoucna. Pokud nechcete betonovat, nabízíme možnost instalace zahradního domku na zemní vruty.

Co je to Externí Sklad a jaká je doba dodání?

Externí sklad u nás znamená to, že výrobek je na jiném skladu, než našem. Dodací doba je na dotaz. Nejčastěji je tato dostupnost u zahradních domků Palmako, kde je běžná doba dodání v rozmezi 4-6 týdnů a to v sezóně od Března do Října, mimo tyto měsíce je dodací doba většinou dělší, ideální je v tomto případě směřovat dodání na Jaro. Neváhejte nás kontaktovat pokud si přejete termín dodání upřesnit.

Zemní vruty?

Ano, domek je možné postavit na nosný dřevěný rošt, kotvený za pomoci dostatečného množství zemních vrutů. Zemní vruty používáme o délce 60 cm, kdy nosnost v bodě je údávána ca. 350 kg. To vše se musí přizpůsobit nosnosti roštu.

Jsou nějaké omezení, pro zemní vruty?

Zemní vruty by se neměly instalovat v blízkosti nadzemního elektrického vedení. Dále by v zemi neměly vést jakékoliv inženýrské sítě. Země by neměla obsahovat navážku a suť, skálu a větší množství kamenů.  Toto můžete snadno prozkoumat za pomoci dlouhého vrtáku do zdi a aku vrtačky.

Natíráte zahradní domky?

Naše výroba zahradní domky nenatírá. V případě objednávky zahradního domku včetně naší odborné montáže, je možné nabídnout nátěr domku. Samotný nátěr je prováděn montérém před montáží.

Je možné si zvolit odstín nátěru, barvu oken?

V případě, že jste se rozhodli objednat domek včetně montáže, jelikož nátěr je podmíněn montáží domku, rádi Vám individuálně vyhovíme a domluvíme se na nátěru oken a okeních rámu jiným odstínem. Můžete si zvolit dle vzorníku RAL, jelikož speciální lazuru necháváme pokaždé míchat.

Jak dlouho budu čekat na montáž domku?

Standardní doba dodání z výroby zahradních domků je 5-6 týdnů. Poté si domek přebere montér, například v případě objednávky včetně nátěru je poté potřeba dalších 7-14 dní na nátěr domku. Následně po domluvě se zákazníkem odjíždíme na montáž.

Splňuji podmínky snížené sazby DPH?

Více informací k této problematice si přečtěte ZDE.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení