PALMAKO

           

 

 Palmako AS (Estonsko) patří do estonské dřevařské skupiny Lemeks Group a je silnou prosperující společností. Výrobní společnost je zaměřená na výrobu lepených vrstvených hranolů, dětských domečků, zahradních domků a víkendových domků, chtete-li chatek. Vše je výráběno v certifikované výrobě, kde je na kvalitu dbán vysoký důraz. Téměř žádné reklamace zahradních domků Palamko. Palmako produkuje více než 45 000 zahradních domků ročně, které po sléze expertuje do celého světa, kde hlavními trhy jsou západní a severské země EU.

Domky-Herold.cz je významným partnerem a jedničkou na českém trhu v prodejích zahradních domků Palmako. Díky letitým zkušenostem s touto značkou jsme Vám kdykoliv připraveni odpovědět na jekékoliv otázky týkající se zahradních domků Palmako.

 

Oficiální stránky výrobce naleznete na adrese www.palmako.com

Katalog zahradních domků ke stažení zde.

 

Proč zvolit pro Váš zahradní domek výrobce Palmako AS?

Thick wall logsRohy domku srubového typu zajišťují dostatečnou stabilitu domku. Od síly stěny 34 mm navíc dvojí pero-drážka, která zajišťuje ještě lepší tepelnou izalaci domku.
Real log cabin woodKvalitní severské smrkové dřevo, které je známe svojí kvalitou po celém světě.
Strong and treated foundation jointsPodkladové hranolky 40x60 jsou již z výroby impregnovány. Tím zaručují delší životnost zahradního domku.
Supplied for quick assemblyVeškerý montážní materiál je součástí každého domku.
Quality doors and windowsTo nejlepší na trhu zahradních domků, to jsou kvalitní okna, dveře a moderní design zahradních domků Palmako.
Optional rain gutter
Možnost přiobjednání plastových okapů, hnědé barvy, které vždy přesně pasují pro zvolený typ domku. Volitelné příslušenství.