Speciální doprava 4 000,- vč. DPH
Střešní krytina není součástí balení.
Lze objednat.
Podlaha není součástí balení.
Lze objednat.
Zahradní domek Valentine 9,0 m2 od známého výrobce Palmako je jedním z kvalitních domků, které na českém i zahraničním trhu můžete koupit. Tento domek se hodí pro všestranné zahradní využití a je velice oblíbený u zahrádkářů. Domek má pěkné kvalitní dveře a otevíratelné okno, takže se jedná o plnohodnotný domek. Vzhledem k použitému kvalitnímu materiálu a silným dřevěným stěnám vydrží tento domek řadu let bez známek používání. Novinkou u tohoto domku jsou proskléné vstupní dveře, které přidávají na světlosti vnitřního prostoru. Dřevo je z výroby ošetřeno hnědou impregnací.
To zvládnete!
Domek je dodávám jako stavebnice a v rozloženém stavu. Díky velice přehlednému návodu pak stačí jen za použití základního nářadí domek sestavit a během chvilky je možné domek využívat.
Pokud si nejste sestavením domku jisti, tak můžete využít některé z našich montážních firem. Cena montáže domečku není zahrnuta v ceně. Podrobnosti Vám rádi sdělíme.
Pozor: Součástí domečku není střešní krytina, která je vyobrazena na obrázku. Jako střešní krytinu doporučujeme využít některou z asfaltových fólií, které můžete zakoupit v každých stavebninách.
Pozor: Součástí domečku není podlaha. Tu si ale samozřejmě můžete dokoupit.
Montážní postup při stavbě srubového zahradního domku. Prezentováno na zahradním domku Sally 15,5 m2
| Kód speciálního dopravného | D4000 |
| Plocha uvnitř | 9,0 |
| Podlaha | Není součástí domku |
| Použitý materiál | Severský Smrk |
| Povrchová úprava | hnědá impregnace |
| Rozměr dveří | 139 x 175 |
| Rozměr - cm | 338 x 276 |
| střešní krytina | Není součástí domku |
| Tloušťka stěny | 28 |
| Tloušťka střechy | 16 |
| Výrobce | Palmako |
| Výška hřebene | 235 |
| Výška stěny | 194 |
| Záruka (roky) | 5 |